Soroptimist Mariëlle van Meerwijk genomineerd als Haarlemmer van het Jaar

Wat zijn wij trots op de nominatie van onze clubgenoot Mariëlle van Meerwijk als Haarlemmer van het Jaar. Zij zette samen met een hecht team van ondernemende Haarlemmers een geweldig sportief event op ‘Swim to fight cancer’.

Op 16 september zwommen er meer dan 750 deelnemers in de Haarlemse grachten, het evenement bracht bijna een half miljoen euro op voor onderzoek m.b.t. immunotherapie bij borstkanker.

Lees Mariëlle haar motivatie om zich in te zetten voor Swim to fight cancer op de website van het Haarlems Dagblad.

Er zijn negen kandidaten genomineerd voor de verkiezing ‘Man of vrouw 2018’ georganiseerd door het Haarlems Dagblad. Tot woensdag 9 januari kan er gestemd worden en op vrijdagavond 1 januari wordt de winnaar bekend gemaakt.

Wil je ook stemmen? Ga dan naar de website van het Haarlems Dagblad.